Mrkvová očista

pri platbe očistného programu dostanete kartičku a pre čerstvú šťavu si prídete, kedy Vám to bude vyhovovať na adresu Zlatovská 9A od pondelku do piatku. Natankujeme Vám ju do vlastnej fľašky alebo si u nás môžete sklenenú či plastovú zakúpiť.

Pravidelná konzumácia mrkvy znižuje cholesterol, pomáha telu ľahšie zbavovať sa toxínov, prečisťuje tráviaci trakt, predchádza zápche, posilňuje imunitu, srdce a krvný obeh. Napomáha regenerácii, vzpružuje pleť, chráni pred voľnými radikálmi, podporuje rast vlasov a nechtov.

Mrkva obsahuje provitamín A (beta-karotén), vysoký obsah vitamínu K a B6,vitamíny C, D, E, vápnik, horčík, železo, fosfor, kremík a síru.

Mrkvová šťava pomáha pri liečbe tuberkulózy, migrény, infekčných ochorení, reume. Pitím mrkvovej šťavy napomôžete k normálnemu ľahkému pôrodu a šťava prospeje aj Vášmu dieťatku.Fajčiari by mali piť šťavu aspoň trikrát týždenne na pomoc organizmu pri odbúravaní škodlivín usadených v tele z fajčenia. Mrkva je dobre známa pomôcka v boji proti rakovine.

Medzinárodný deň mrkvy je 4.4. Hurá!