O nás

Volám sa Erika Olahová, som rodená Trenčanka.

Milujem rastlinnú stravu, bylinky, prírodu, leto a slnko, cestovanie a spoznávanie nových ľudí a krajín, more, turistiku..rada čítam a vzdelávam sa, rada sa s ľuďmi rozprávam a vzájomne zdieľam informácie či skúsenosti. I z tohto dôvodu spolu s priateľom Jakubom tiež vedieme prednáškové centrum na rozvoj osobnosti a duchovný rast (www.smart-people.sk)

Myšlienka založenia vlastného podniku vo mne niekoľko rokov dozrievala, až vznikla dnešná firma s názvom OJO - spojte sa so zdravím. Za názvom OJO stojí jednoduchá myšlienka - ako OJO na voze nás ku zdraviu môže pripojiť zdravá rastlinná čerstvá strava, dokonalé dary prírody :o)

Našou predstavou, ku ktorej sa každým dňom krôčikom približujeme, je rozvážať zdravé jedlo, zabezpečovať zdravú rastlinnú stravu z čerstvých, najmä domácich surovín počas celého roka každému, kto má o zdravú stravu záujem. 

Sami dobre vieme, že príprava takéhoto jedla a nápojov, či už čerstvých štiav, orieškových mliek alebo krájaných šalátov môže byť pre niekoho zložitá a náročná na čas. Preto by sme chceli uľahčiť prístup k zdravému jedlu a dovážať ho priamo ľuďom do ruky (do školy, do práce) za nepremrštené ceny. 

Tiež nás trápi obmedzená ponuka stravy a rafinované maškrty či sladené umelé nápoje v školských bufetoch. Zdravé stravovanie je žiaľ pre školákov a študentov nielen v Trenčíne ale myslím, že na celom Slovensku, zatiaľ nedostupné, a toto by sme radi zmenili..

Máme s Jakubom veľa plánov a nápadov, takmer denne rozoberáme ďalšie kroky, tešíme sa z každej novej podarenej a zrealizovanej myšlienky. 

V nadchádzajúcom období plánujeme rozšíriť sortiment o kombinácie varených vegetariánskych jedál s čerstvými šalátmi.