O nás

Volám sa Erika Olahová, som rodená Trenčanka.

Milujem rastlinnú stravu, bylinky, prírodu, leto a slnko, cestovanie a spoznávanie nových ľudí a krajín, more, turistiku..rada čítam a vzdelávam sa, rada sa s ľuďmi rozprávam a vzájomne zdieľam informácie či skúsenosti. Myšlienka založenia vlastného podniku vo mne niekoľko rokov dozrievala, až vznikla dnešná firma s názvom OJO - spojte sa so zdravím. Za názvom OJO stojí jednoduchá myšlienka - ako OJO na voze spája, nás ku zdraviu môže pripojiť zdravá rastlinná čerstvá strava, dokonalé dary prírody :o)

Mojou predstavou, ku ktorej sa každým dňom krôčikom približujem, je rozvážať zdravé jedlo, zabezpečovať zdravú rastlinnú stravu z čerstvých, najmä domácich surovín počas celého roka každému, kto má o zdravú stravu záujem. 

Sama dobre viem, že príprava takéhoto jedla a nápojov, či už čerstvých štiav, orieškových mliek alebo krájaných šalátov môže byť pre niekoho náročná na čas. Preto by som chcela uľahčiť prístup k zdravému jedlu a dovážať ho priamo ľuďom do ruky (do školy, do práce) za nepremrštené ceny. 

Tiež ma trápi obmedzená ponuka stravy a rafinované maškrty či sladené umelé nápoje v školských bufetoch. Zdravé stravovanie je žiaľ pre školákov a študentov nielen v Trenčíne ale myslím, že na celom Slovensku, zatiaľ nedostupné, a toto by som rada zmenila.

Mám veľa plánov a nápadov, teším sa z každej novej podarenej a zrealizovanej myšlienky. 

Teším sa na stretnutie s Vami :)