*19.-21.10.2021 Očistný program so Splnom

OČISTNÝ PROGRAM:

To je: 5 chodov balených do kompostovateľných obalov pozostávajúcich zo sezónnych surovín, obilnín, prevažne koreňovej zeleniny a sušeného ovocia, orechov, semienok, dobre dochutených a zostavených tak, aby ste neboli hladní, pochutili si a zároveň odľahčili organizmus za 15,50€. Počas troch dní nie je potrebné nič iné jesť. Pitný režim je v ponuke za doplatok 6€ alebo si ho môžete zabezpečiť sami - podstatné je, aby ste vypili minimálne 2,5l tekutín (primerane podľa Vašej váhy).

AKO OČISTNÝ PROGRAM FUNGUJE?
Každé ráno si po celodennú stravu (alebo aj pitie) prídete osobne. O 7:45 budete mať všetko nachystané. Taktiež je možný ROZVOZ po Trenčíne za poplatok 0,50€ za dovoz na 1 adresu.
Počas očisty už nič iné nejete a jete toľko, koľko Vám chutí. Podmienkou nie je zjesť všetko. Ideálne je už jedlo nedosáľať či nepridávať doň žiadne ingrediencie (olej, dochucovadlá, omáčky..atď).
Zintezívniť by ste mali pohyb na čerstvom vzduchu, ideálne sú dlhé prechádzky po lese, lúkach a podstatný je dostatočný pitný režim (odstáta vlažná voda z vodovodu, bylinkové nesladené čaje). Vhodné sú každovečerné horúce 20-minútové kúpele s morskou soľou, celotelová masáž a zvýšená pozornosť na seba :)