Posledný predvianočný OČISTNÝ PROGRAM S OJO 14.-16.12.2021

OJO Vám ponúka posledný očistný program tohto roka.  Pred Vianocami ako každý vieme, je veľmi vhodný čas dodržiavať pôst a striedmosť, a preto Vám prinášame možnosť v tomto predvianočnom zhone zapojiť sa do 3-dňovej očisty. Nemusíte myslieť na to, čo variť. My Vám prichystáme 5 chodov, po ktoré si prídete k nám do OJO alebo Vám všetko ráno dovezieme. Čo Vy na to? V prípade záujmu mi píšte správu na 0948213119 alebo email na ojo(zavináč)ojokuzdraviu.sk

To je: 5 chodov balených do kompostovateľných obalov pozostávajúcich zo sezónnych surovín, obilnín, prevažne koreňovej zeleniny a sušeného ovocia, orechov, semienok, dobre dochutených a zostavených tak, aby ste neboli hladní, pochutili si a zároveň odľahčili organizmus za 15,50€. Počas troch dní nie je potrebné nič iné jesť. Pitný režim je v ponuke za doplatok 6€ alebo si ho môžete zabezpečiť sami - podstatné je, aby ste vypili minimálne 2,5l tekutín (primerane podľa Vašej váhy).

AKO OČISTNÝ PROGRAM FUNGUJE?
Každé ráno si po celodennú stravu (alebo aj pitie) prídete osobne od 7:45 budete mať všetko nachystané. Taktiež je možný ranný ROZVOZ po Trenčíne za poplatok 0,50€ za dovoz na 1 adresu.
Počas očisty už nič iné nejete a jete toľko, koľko Vám chutí. Podmienkou nie je zjesť všetko. Ideálne je už jedlo nedosáľať či nepridávať doň žiadne ingrediencie (olej, soľ, dochucovadlá, omáčky..atď).
Zintezívniť by ste mali pohyb na čerstvom vzduchu, ideálne sú dlhé prechádzky po lese, lúkach a podstatný je dostatočný pitný režim (odstáta vlažná voda z vodovodu, bylinkové nesladené čaje). Vhodné sú každovečerné horúce 20-minútové kúpele s morskou soľou, celotelová masáž a zvýšená pozornosť na seba :)

AKO SA MÁM PRIHLÁSIŤ?

Prihlásiť sa môžete do nedele 12.12.2021 do polnoci. Neskoršie prihlášky neakceptujeme.

Vyberte si sami, ktorý spôsob prihlásenia Vám najviac vyhovuje:

  • e-mail na ojo(zavináč)ojokuzdraviu.sk
  • SMS alebo WhatsApp na 0948 213 119
  • správa na sociálnych sieťach (FB stránka "Ojo ku zdraviu" alebo Instagram ojo.raw.vegan.trencin)